Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek yolculuğa, rızka, refah ve kazanca, aba giymek hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ve mala, huzurlu bir hayata tabir edilir.

Rüyada kaba yünden (kumaştan) yapılmış aba görmek ve bu abayı giydiğini de görmek sevinçli (sevindirici) bir ha­berle yorumlanır.Rüyasında bu kaba kumaştan yapılmış abanın üzerine oturduğunu görmek, rütbesinin artacağına işarettir.Rüyasında aba giydiğini görmek, beklenmedik bir yerden bir menfaat göreceğine işarettir.Rüyasında siyah bir aba giydiğini görmek, üzüntülü bir ha­berle yorumlanır.Rüyada siyah renkli abasını arkasından (sırtından) çıkardığı­nı görmek ise, içinde bulunduğu bir sıkıntı ve darlıktan kurtulacağına işaretle yorumlanır.Rüyada aba görmek yolculuklayorumlanır.Rüyada üzerine aba giymiş olduğunu gör­mek, rızka, iyi kazanca ve mutluluğa işârettir.Bir rivayete göre de aba giyinmek, beklen­meyen biryerden bir menfaat ya da gelir elde edileceğine işâret eder.

Rüyada aba görmek, yolculuğa delâlet eder, aba giymek: Üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, rızka, ferah kazanca ve saadete delâlet eder. Yine bir aba giymiş olduğunu görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ile tâbir olunur.Rüyada aba görülmesi, yolculuk ve sevindirici bir haber demektir. Bir kimsenin Rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.Rüyada kişinin sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüyada Aba Giymek


Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve çıkmazda olduğu bir dönemde işlerinin gittikçe kötüleşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına işaret eder.Bir kimsenin Rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.Rüyada kişinin sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza delalet eder.
Rüyada sırtınızdaki abanın siyah olduğunu görmek ise üzücü bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Aba Yırtıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aba yırtıldığını görmesi, kişinin hayır işleri peşinde koşacağına alamet eder. Bazı tabircilere göre ise kişinin rüyasında aba yırtıldığını görmesi, rüya sahibinin sıkıntılı bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada Bir Kimsenin Aba Giydiğini Görmek

Rüyada bir kimsenin aba giydiğini görmek, rüyada yabancı bir kimsenin aba giydiğini görmek, iş hayatınızda size karşı yakınlık göstermeye çalışan kimseler karşı dikkatli olup yaptığınız işlerde duygusal davranmaktan uzak durmanız gerektiğine, kazançlarınız da yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli duyarlı davranıp elinizdekilerin kıymetini bilmeye yorumlanır.

 

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir