Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir yolcu­luğa çıkılacağı ile yorumlanır.Rüyada abanoz ağacından yapılmış ev eşyası görmek ise, sert huylu bir eş ile evlenilmeye işaret olarak tabir edilir. (Bu yorum hem kadın, hem erkek için geçerlidir).Rüyada abanoz ağacından yapılmış mobilya almak, inatçı bir misafirle karşılaşılacağına işarettir.Rüyada abanoz ağacından imal edilmiş mobilyayı sattığını görmek ise, misafirden kurtulmaya işarettir.Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası (mobilyayı) yaktığını veya tahrip ettiğini görmek ise, komşusu ile kavga veya münakaşa edileceğine işarettir.Rüyada abanoz ağacından yapılmış çok miktarda eşya görmek, Muhiddin-i Arapiye göre kaza veyahut ölüm gibi acı bir haberin geleceğine işarettir.Rüyada abanoz ağacı görmenin sert huylu biriyle iş yapı­lacağına işaretle de yorumlayanlar olmuştur.Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış bir eşyayı görmek, rüya sahibinin çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına işâret eder.Yine rüyada abanoz ağacını görmek, kuv­vet ve dirayete işâret eder.Abanoz ağacını erkek görürse, neşeli ve zengin bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe işâret eder.Bazen de rüyada abanoz ağacını görmek, uzak bir yere seyahate işâret eder.

Rüyada Abanoz ağacı görmek, dirayet ve kuvvete işaret eder. Diğer bir tabire göre de rüyada abanoz ağacı görmek uzak bir yere seyahate işaret eder.Rüyada Abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya görmek kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile iş yapmasına delalet eder.

Erkek rüyasında abanoz ağacı görürse neşeli, varlıklı bir kadına yorumlanır. Kadın rüyasında abanoz ağacı görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

BAZI ALİMLERİN TABİRLERİ

Muhiddin-i Arabi‘ye göre rüyada abanoz ağacı görmek iyi değildir. Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, hoş olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir.Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşmaya yorarlar.

İmam Cafer Sadık (a.s): Abanoz ağacı çalışkan, azimli ve cimri kişiye işarettir.

İbn-i Sîrîn: Abanoz ağacı, kendi işinde çalışkan ve sağlam olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Kirmanî: Abanoz ağacı kararlı, çalışkan ve cimri kadına işarettir.

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanoz görmek, rüya sahibinin hayatında karşısına çıkan engelleri aşarak feraha kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında abanoz görmesi, kişinin yakın zamanda biriyle tanışacağına ve o kişiyle güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Abanozdan Yapılmış Eşya Görmek

Kişinin rüyasında abanozdan yapılmış eşya görmesi, rüya sahibinin sert biriyle iş yapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında abanozdan yapılmış eşya görmesi, kişinin kısa süre içerisinde kaza veya ölüm gibi acı haberler alacağına rivayet eder.Rüyada abanoz görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaptığı projeler sayesinde kar elde edeceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında abanoz görmesi, kişinin inatçı kimselerle tanışacağı anlamına da gelir.

Rüyada Abanoz Ağacından Yapılmış Ev Eşyası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında abanoz ağacından yapılmış ev eşyası görmesi, kişinin kısa süre içerisinde dünya evine gireceğine alamet eder. Kişinin rüyasında abanoz ağacından yapılmış ev eşyası görmesi, rüya sahibinin zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Abanoz Ağacından Yapılmış Mobilya Aldığını Görmek

Rüyada abanoz ağacından yapılmış mobilya aldığını görmek, rüya sahibinin inatçı bir misafirle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında abanoz ağacından yapılmış mobilya aldığını görmesi, kişinin çevresindeki insanlardan büyük zararlar göreceğine rivayet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir