Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane (hela) gören kimsenin fakir­likten kurtulacağına işaretle tabir edilir.Rüyada helaya (Abdesthaneye) girip çıktığını görmek, o kim­senin zengin olacağına işarettir.Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimsenin, sıkın­tıya düşeceğine işaretle yorumlanır.Heladan pislik çıkarıp attığını görmek, o kimsenin mal mülk satacağının işaretidir.Rüyada küçük abdest bozduğunu görmek, üzüntü ve sı­kıntıdan kurtulmaya işarettir.Rüyasında abdesthaneyi temizlediğini görmek, fakirliğe işaretle yorumlanır.Rüyada abdesthaneye düştüğünü ve oradan çıkamadığını görmek, büyük bir servete kavuşacağına işaretle yorumla­nır. Bazılarına göre de hapse atılmaya işarettir.Abdesthane rüyası zevceye de işarettir, demişlerdir. Çün­kü kişi zevcesiyle yalnız kaldığı gibi, helada da yalnız kalır diye tabir edilmiştir.Rüyada abdesthanede (içinde) pislikleri görmek, para ve mal ile tabir edilir.Rüyada abdesthaneyi boşaltmak zenginlikle yorumlanır.Rüyada gördüğümüz abdesthane, define, varlığa, ve içerisine mal konulan eve işâret eder. Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gör­mek, rüya sahibinin fakir olacağına işârettir.Rüyada abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşyalarına zarar verdiğini görmek, üzüntü, keder ye sıkıntıya işârettir.Tuvalete düştüğünü ve ondan çıkmadığını görmek, rüya sahibinin hapsedileceğine işârettir.Rüyada görülen abdesthane, hanıma da işâret eder.

Rüyada abdesthane görmek, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir.Rüyada Abdesthane görmek, define, mal, mülk ve varliga delalet eder.Rüyasinda abdesthane temizledigini gören kimse fakirleşir. Abdest hanede pislikle kirlendigini gören sıkıntıya düser.Abdesthaneye su dökmek, taslarini yikamak, hasta ise sifa bulacagina; abdest hanenin kapisini kitledigini görmek, evinden bir kimsenin ayrilacagina isarettir.Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen abdesthane, eve isaret ettigi gibi hazineye de isaret eder Bundan dolayi rüyada abdesthaneyi süpürdügünü gören kimse, fakir olur.Eger abdesthanenin tasip aktigini ve onun bazi esya ve kumaslarini zayi ettigini görse, üzüntü, keder ve sikintiya düser.

Abdesthaneye su dökmek, taslarini yikamak, hasta ise sifa bulacagina; abdest hanenin kapisini kitledigini görmek, evinden bir kimsenin ayrilacagina isarettir.Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen abdesthane, eve isaret ettigi gibi hazineye de isaret eder Bundan dolayi rüyada abdesthaneyi süpürdügünü gören kimse, fakir olur.Eger abdesthanenin tasip aktigini ve onun bazi esya ve kumaslarini zayi ettigini görse, üzüntü, keder ve sikintiya düser.Abdesthane zevceye de delalet eder. Çünkü koca abdesthanede yalniz kaldigi gibi hanimiyla da yalniz kalir.Abdesthane evi süpüren hizmetçiye da delalet eder.Rüyada abdesthane ehemmiyeti yüksek bir işe girişeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Aptestini yapmak: Sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada abdestini Yapamamak: Giriştiğiniz işte muvaffak olamayacağınıza ve sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

Rüyada Aptesthaneden çıkmak: Ehemmiyeti yüksek bir işi terkedeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Abdesthanenin görülmesi, hazineye ve içerisine mal konulan eve ve zenginliğe de işaret eder.
Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, keder ve üzüntülerin gideceğine alâmettir ve bu kimse nisaba mâlik ise malının zekâtını vermek kendisine nasip olur.

Rüyada Abdesthane Temizlemek

Rüyayı gören kişinin uzun zaman beri bekleyen işini bir uzmana yaptıracağı, bu işinin güzel bir şekilde tamamlanması için uzmanlardan sürekli yardım alacağı ve yüzden yüklüce ödeme yapacağından maddi zorluklar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Abdesthane Aramak

Rüya sahibi, iş ve aile hayatında uzun zamandır yaşadığı sorunlardan kurtulacağı ve rahata erip huzura kavuşacağına işarettir. Ayrıca yeni projelerde görev alacağı ve bu sayede her zaman hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Abdesthaneye Girmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı çalışmalarının başta çevresi olmak üzere birçok kişi tarafından beğenilip, destek görerek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada Abdesthanede Abdest Almak

Rüya sahibinin her gün yaşadığı problemlerden yakın bir zamanda kurtulacağına ve iyi bir yere geleceğine işarettir.

Rüyada Kirli Abdesthane Görmek

Rüya sahibinin neşesinin yerine geleceği bir olay yaşayacağına bu olayın kişinin moralini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Abdest Alınan Yeri Görmek

Rüyada abdest alınan yeri görmek, imana yorulur. Kişinin imanına önem verdiğine, dinine bağlı kaldığına, günahlardan kaçındığına alamet eder.

Rüyada Cami Abdesthanesi Görmek

Rüyada cami abdesthanesi görmek, kişinin hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, işinde çok hayırlı adımların atılacağına rivayet etmektedir.

Ünlü rüya alimimiz Seyyit Süleyman’a göre rüyada abdesthane görmek; kısmet, rızk ve gönül kapılarınızın açılarak hayatınızın her köşesinde mutlu, huzurlu olacağınıza, kazançların bol bereketli olup helal yollarla kazanç elde etmekten, Allah’ı tealaya kulluk etmekten vazgeçmeyeceğinize işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da alacağınız müjdeli habere sevdiğiniz bir kimseyle hayatınızı birleştirerek hayırlı bir evliliğe nail olacağınıza yorumlanır.

Nablusi: Rüyada görülen abdesthane, hazineye ve içerisine mal konulan eve delâlet eder.
Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığmı ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya delâlet eder. Ayak yoluna düştüğünü ve ondan çıkmadığını gören kimse, hapsedilir. Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veya süt yahut bal işediğini gören kimse, arka taraftan cinsî münasebette bulunur. Abdesthane zevceye de delâlet eder. Çünkü koca abdesthanede yalmz kaldığı gibi hanımıyla da yalmz kalır. Abdesthane evi süpüren hizmetçiye de delâlet eder.

Molla Cami: Rüyada görülen abdesthane, eve işaret ettiği gibi hazineye de işaret eder. Bundan dolayı rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir