Rüyada Abluka Görmek

Rüyada etrafındaki kuşatmayı (ablukayı) yararak ondan kurtulduğunu görmek, işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.Rüyada etrafınızın kuşatıldığını görmeniz, düşmanlarınız ve rakipleriniz tarafından işini­ze sekte vurulacağına ve büyük zararlara uğ­rayacağınıza işâret eder.Rüyada kendi oturduğu evin düşmanlar tarafından abluka altına alındığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edileceğine işâret eder.Rüyada etrafınızdaki ablukayı yararak bun­dan kurtulduğunuzu görmek, işinde ve ticare­tinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engelinizin kalmadığına işârettir.Rüyada sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden ‘ yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyece­ğine işârettir.

Rüyada abluka altına alınmak; yani muhasara görmek, kuşatılmak, can sıkıcı haberdir. Rüyada abluka altında kalmak yani kendi oturduğu meskenin düşmanlar tarafından ablukaya aldığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine delâlet eder.Etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engeli kalmadığına işarettir. Bir sevdiği kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine delildir.Etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.Bir kavmi abluka altına aldığını, üzerlerine mermiler attığını gören; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, tartışma sırasında söylediği sözler tesirli olur. Abluka altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir.

Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mal elde edeceğinize tabir edilir. Aydınlığın sizi kuşattığını görmek; Önemli bir şahsiyetten ilmi ve dini konularda bilgi alacağınıza tabir edilir. Melekler tarafından kuşatılmak; huzura işarettir.

 Rüyada periler tarafından abluka altına alınmak; iki sevgili arasında çekimser kalacağınıza ve hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda zorlanacağınıza yorumlanır.Rüyada abluka altında kalmak: Kendini abluka altında gören, sıkıntıya düşer. Bir çember içinde kalır. Ablukayı zahmetsizce yarmak; iyidir. Fakat bu esnada müşkülat çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda savaş aletlerinden birini arayıp bulamayan kuvvetini kaybeder. Şayet aradığı silahı bulursa zafer kazanır.
 

Rüyada Ablukadan Kurtulduğunu Görmek: Eğer rüyada etrafındaki ablukayı aşarak kurtulduğunuzu gördüyseniz, iş hayatınızda para kazanmaya hiçbir engel kalmadığına işarettir. Ablukadan kurtulmak sıkıntılardan kurtulmak diye yorumlanır. Başarı olmak veya hayalinizde bir iş varsa onu yapabilirsiniz. Bir de rüyasında çok sevdiği birisini abluka içinden kurtarmak için yardım beklediğini gördüyseniz, tanıdığınız biri maddi açıdan yardım beklediğini ve yakın zamanda borç isteyeceği anlamına gelir.

Rüyada Düşmanı Ablukaya Almak: Aslında bu rüyayı görmek hayra yorumlanır. Hayatınızda düşman varsa onları kontrol altında tutacağınıza, iş hayatınızda sabırlı olacağınıza, nefsiniz ve şeytanla başa çıkmayı öğrenmenize, kendinizi güçlü hissedip emin olmanıza, bilinçli ve sağlam adımlar atmanıza gibi yorumlar yapılmaktadır. Eğer tam tersi düşman tarafından kuşatıldığını gördüyseniz sindirim sistemi rahatsızlıklarına ve kabızlık çekmeye işarettir.

Rüyada sevdiği kişinin ablukaya alındığını görmek rüyasında çok sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklediğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin sizden borç para isteyeceğine ya da maddi herhangi bir konuda yardım isteyeceğine işarettir.

Rüyada sevmediğiniz birini ablukaya aldığınızı görmek rüyada kişinin sevmediği insanları ablukaya alması, kişinin gerçek yaşamındaki düşmanlarını gözetmesine, onları kontrol altında tutmasına; iş ve fikirlerinde değişim göstereceğine, yapacağı işlerden olumlu sonuçlar alacağına ve kendinden daha emin olacağına işarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir