Rüyada Abraş Görmek

Rüyada abraş (alaca) hastalığıyla hasta olan hallerden bir belirti görmek iyiye yorulmaz. Şöyle ki:Rüyasında kendi evinde abraş hastalığı görmek, evinde bir tatsızlık çıkacağına işaretle tabir edilir.Rüyasında kendi yüzünde abraş (alaca) hastalığı belirtisi görmek, ailesi ile arasında sebepsiz hiç yüzünden bir mü­nakaşa çıkacağına işaretle yorumlanır.Rüyasında dostlarından (ahbaplarından) birinin abraş has­tası olduğunu görmek, o dostu ve ahbabıyla aralarındaki dostluğun ve ahbaplığın bozulacağına işarettir.

Kendi yüzünün Abraş olduğunu görmek, zevcesi ile arasında münakaşaya delâlet eder…Dost ve ahbaplarından birinin Abraş olduğunu görmek ise, o kişi ile dostluğun bozulacağına işarettir..Rüyada abras görmek iyi degildir. Kendi yüzünde bir abraslik belirtisi gören kimsenin esiyle aralarinda mutlaka bir anlasmazlik olur. Baska bir kimsenin abras oldugunu görmek, komsulari ile geçimsizlige delalet eder.

Cildinde Lekeler Görmek: Ciltte tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek mala işarettir.

Rüyada Alaca Hastalığından Kurtulmak: Eğer böyle bir rüya gördüyseniz sevinebilirsiniz. İyilik ve refaha işarettir.

Kendi Yüzünde Abraş Görmek: Kişi evliyse eşiyle aralarında bir anlaşmazlık çıkar. Evli değilse sevdiği kişilerde anlaşmazlığa düşer. Bir başka yoruma göre de kişi kendi kendiyle çelişkiye düşeceği söylenir.

Başka Birisinin Abraş Olduğunu Görmek: Kişi komşusuyla, arkadaşları veya yakın çevresiyle olan geçimsizliğe işaret etmektedir

Kişinin dost veya ailesinden birinin Abraş olduğunu görmesi ise, hasta olan kişi ile dostluğunun bozulacağına işarettir.Genel anlamda rüyada abraş görmenin dört tabiri vardır; Maddi anlamda rahatlama, Aile üyelerinde miras kalması,Kişinin menfaatine olacak bazı olayların gerçekleşmesi, Zor ve çetrefilli işlerle yüz yüze kalmak.

Rüya esnasında kişinin cildinde tek bir leke yahut birden fazla leke oluştuğunu görmesi; istenmeyen ve hile ile kazanılmış maddi kazanca, sevmediği ve istemediği bir işin meydana gelmesine işarettir. Tam tersine bu hastalıktan kurtulduğunu görmek ise, iyilik ve hayra delalet eder.

İhya: Alaca hastalığına yakalanmak Allah tarafından nimet ve mala, insanların hürmet ve ikramına, Sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlığa, Cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen mala, Sevmediği bir işin meydana gelmessine, Bu hastalıktan kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.

Diyanet: Bir kimsenin rüyasında abraş görmesi iyi bir şey değildir. Bir kimsenin rüyasında kendi yüzünde abraşlık belirtisi görmesi; evinde eşiyle aralarında bir tatsızlığın çıkmasına işarettir. Başka bir kimsenin abraş olduğunu görmek ise; rüya gören kimsenin komşularıyla aralarında geçimsizliğin çıkmasına delâlet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir