Rüyada Acemi Görmek

Rüyasında acemilik çektiğini ve acemice davranışı yü­zünden bir işi bozduğunu görmek iyiye yorulmaz. Başarı­sızlıkla tabir edilir. Böyle bir rüya gören kimse dikkatli ol­maya çalışmalıdır.

Rüyada Acemi Görmek: Eğer rüyanızdaki gördüğünüz acemi kişi kendiniz iseniz; çok önemli bir karar hakkında karar vermekte zorlanacaksınız. Çünkü o kararın sonuçlarının olumsuz olacağını bileceksiniz. Ayrıca yaşantınızda bazı korkuların olduğu anlamına gelmektedir. Bir başka tabire göre; rüyada acemi olduğunu gören kişi yaptığı işin sonucundan korktuğu anlamına gelmektedir.

Acemi Olarak Yaptığı İşi Bozması: Bulunduğu herhangi bir işte olumsuz şeylerle karşılaşacağına, okulda veya iş hayatında başarısız olacağına delalettir.

Başkasının Acemi Olduğunu Görmek: Yakın bir arkadaşınızın ya da akrabanızın size gelip bir fikir danışacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kendini acemi olarak görmek, kendisinden istenen, beklenen bir işi yapamadığını görmek; kişinin yapmak istediği halde, bazı sakıncaları ve sonuçlarının olumsuz olacağından korktuğu için, çok önemli bir kararı yerine getiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada acemi olduğunuzu görmek, yaşamınızda bazı korkularınız olduğunu işaret eder.Rüyasında kendisini acemi olarak gören kişinin bir karar aşamasında olduğunu ve bir türlü karar veremediğini işaret eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir