Rüyada Acenta Görmek

Bir kimse rüyasında vapur veya tren acentesinden bi­let aldığını yahut da bilet almak için acenteye gittiğini görse, bazı işleri için birilerine başvuracağına ve bu başvu­rusunda da olumlu cevaplar alacağına işaret eder.Rüyada görülen her çeşit acenta, yaşadığınız hayatta ufak tefek değişiklikler olacağına delalet eder.Rüyada acenta görmek, yaşamınızda sıradan gittiğini düşündüğünüz şeyler hakkında değişikliklere gideceğinizi işaret eder.

Rüyasında bir vapur veya bir tren acentasından bilet aldığını veya almak için acentaya gittiğini görmek, yapmak düşüncesinde olduğu bir iş hususunda bazı başvurularda bulunacağına, onlardan olumlu cevaplar alacağına işarettir.

Rüyada bilet almak için bir acentaya gitmek, yakın zaman için herhangi bir konuda bir planınız olduğunu söyler. Bilet almaya gitmek, planınızı hayata geçirmek için en yakın zamanda harekete geçeceğinizi işaret eder.

Rüyada acentaya bilet almaya gitmek planlarınızı gerçekleştirmede başarılı olacağınızı delalet eder.

Rüyada görülen her çeşit acenta, yaşadığınız hayatta ufak tefek değişiklikler yapacağınıza ve bu değişikliklerin sizi eskisinden mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada acenta görmek, acentadan bilet almak, yeni bir iş kuracağınıza ve bu işte başarılı olacağınıza işarettir. Ayrıca aşk konusunda acı çektirdiğinize ama sizin acı çekmeyeceğinize de işaret olarak yorumlanır.

Rüyada acenta görmek, kalp kırıklığı, üzüntü, tartışma çıkacağı anlamına gelir.
Rüyada acentadan bilet almak, üçüncü şahıslara karşı daha duyarh olun… Rüyada acenta binası görmek, ailenizle ilişkilerinizi gözden geçirin.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir