Rüyada Acı Bakla Görmek

Rüyada acı bakla görmek değişik şekilde tabir edi­lir. Şöyle ki:Rüyada acı baklanın tazesini görmek, amelsiz ve neticesiz (faydasız) ilme delalet eder ve dolayısıyla bir sürü meşak­kat ve yorgunluğa ve geçim zorluğuna işarettir.Rüyada acı baklanın kurusunu görmek, şiddet ve zorlukla karşılaşılacağına işaretle tabir olunur.Mevsiminde görülen yeşil bakla elbise, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi dışında görülen ya da yenen yeşil bakla üzüntü ve kedere, Kuru bakla artarak çoğalan mala, sevinç ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.

Rüyada yeşil bakla görmek: Rüyada bakla görmek düsmanliga, bir rivayete göre hüzne delalet eder. Ebu Sait El Vaiz diyor ki: Rüyada bakla görmek, tazesi gama, kurusu sevince isarettir.Bazilarina göre ise, taze veya kuru bakla yemek kitliga ve geçim zorluguna delalet eder. Rüyada kuru bakla görmek iyi degildir. Baklayi pismis veya çig olarak yedigini gören, kedere ve sikintiya ugrar.Bir baska rivayete görede: Görülen bakla yas ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinç ve bolluga, büyüyüp gelisen mala isaret eder.görülen bakla yas ise, üzüntü ve kedere, kuru ise, sevinc ve bolluga, büyüyüp gelisen mala isaret eder. yesil baklalar rizka, giyecege ve temizlige isaret eder.

Derleme2: Rüyada acı baklanın tazesini görmek, yorgunluk ve meşakkate delâlet eder. Bazı kere de amelsiz ve neticesiz ilim ile tabir olunur.

Rüyada acı baklanın tazesini görmek, yorgunluk ve meşakkate delalet eder.

Rüyada acı bakla görmek bazı kere de amelsiz ve neticesiz ilim ile tabir olunur.

Rüyada saçının baklaya döndüğünü görmek, malda noksanlık ve fakirlikle tabir olunur. Bazen de görülen yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe delalet eder.

Rüyada baklayı pişmiş veya çiğ olarak yediğini görmek, gam ve gussaya işarettir.

Rüyada mevsiminde veya mevsimi dışında bakla görmek üzüntüye işarettir. Rüyada görülen kuru ve yaş baklanın tabiri aynıdır.

Rüyada bakla görmek ama yememek, çekeceğiniz üzüntünün daha az olacağına işarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir