Rüyada Acı Çekmek

Rüyasında bir kimse, herhangi bir yerinde acı duyduğunu görse, yeni bir işe gireceğine işarettir.Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilaç aldığını gör­mek, kendinden büyük bir kimseden yardım göreceğine işaret olarak tabir olunur.Rüyada gördüğü acıyan yerinde çıban ve buna benzer yara olduğunu görmek, kısmete işarettir. Bu yarayı ameliyat et­tirdiğini görmek, kısa zamanda dünyalığa (zengin olacağı­na) işaretle yorumlanır.

Diş acısı çekmek: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Bir yerinizi acıttığınız görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada her hangi bir yerinin acıdığını duymak ve görmek yahut rüyada acı çekmek yeni bir işe gireceğine; acıyan yerinin iyileşmesi için bir ilaç aldığını görmek, büyük bir kişiden yardım göreceğine işarettir. Acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete yorulur. Yarayı ameliyat yaptırdığını görmek, kısa zamanda zengin olacağına delalet eder.

Rüyada acı duymak bazen gerçek acıyla bağlantılıdır. Sembolik olarak ise acı duygusaldır.

Rüyada acı çekmek İyiye delalet eder. Rüyayı gören kişinin rahat bir yaşam sürmesine, kendisini mutlu edecek bir gelişmenin meydana gelmesine işarettir. Aynı zamanda zor günlerin bitişi ile yorumlanır.

Rüyada acı hissetmek: Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere karşı tedbirli davranması gerektiğine işaret eder. İnsanlara çabuk güvenmemesi gerektiğini, dikkatli olması gerektiğini gösterir.

Rüyada diş acısı çekmek: Yaşamda meydana gelecek güzel gelişmelere yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu olayların meydana geleceğine delalet eder. Tüm arzuların hayat bulmasına, meslek hayatında kazancın artış göstermesine işarettir.

Rüyada baş ağrısı çekmek: Rüyada baş ağrısı sonucu acı çekmek, rüyayayı gören kişinin, davranış ve lafları nedeniyle sıkıntıya düşmesine delalet eder. Sonrasında ise pişmanlık duyup durumu düzeltmeye çalışmasına yorulur.

Rüyada vücutta yara görmek: Rüyayı gören kişinin doğru yoldan vazgeçmesine, hatalı adımlar atarak başını derde sokmasına işaret eder.

Rüyada ameliyat olduğunu görmek: Rüyada ameliyat olup acı çekmek, rüyayı gören kişinin keyifli bir hayat süreceğine, sıkıntıların son bulacağına maddi kazancının artış göstereceğine işaret eder.

Rüyada vücudun acıdığını görmek, rüya sahibinin yeni bir işe başlayacağına işarettir.

Başkasının Acı Duyduğunu Görmek: Başkasının acı duyduğunu gördüyseniz, münakaşa yaşadığınız birinden özür dilemelisiniz çünkü hatalı olan sizsiniz.

Kendi Canınızı Acıtmak: Kendi kendinizi acıttığınızı görmeniz, aileniz tarafından eleştiri alacağınıza ya da kinayeli konuşmalarına işarettir.

Rüyada Acı Çekmenin Anlamı ve Yorumu: Rüyada acı çekmek, acının tersine oldukça hayra yorulan bir rüyaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi, hayatından hiç olmadığı kadar rahatlığa, huzura kavuşacağına, hayatını olumlu yönde etkileyecek kadar önemli haberler alacağına ve tüm dertlerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir