Rüyada Acı Görmek

Başta bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, rüyayı görmüş olan kimsenin iş hayatına ve özel yaşantısına ait meselelerden başkalarına bahsetmek, huyundan vazgeçmesinin gerektiğini gösteren bir işarettir; diş ağrısı, çok yakında sevindirici bir mektup veya sevindirici bir haber alınacağına; kulak ağrısı ise önemli bir projenin isteğe uygun bir şekilde gerçekleşeceğini haber verir. Rüyada bir yerinizin acıdığını görmek, dostlarınızın iğneli sözleriyle karışılacağınıza işarettir.Rüyada acı şeyler yediğini görmek, iyiye yorulmaz. Böyle bir rüya gören dikkatli olmalıdır. Çünkü böyle bir rüya kö­türümlüğe işaretle tabir edilir.

Rüyada Acı Çekmek

Rüya sahibinin bazı kaynaklara göre aile üyelerinden tekini kaybedeceğine ve bu acı uzun bir süre hayatını alt üst edeceğine işaret eder. Bu dönemde yaşanacak olan maddi ve manevi kayıplardan dolayı ileride destek alacağını belirtir.Rüyada acı görmek, kişinin birden sevinmek demektir. Bir söz veya işiteceği şeyler bu sevince de söylenecek neden olabilir. Rüyada acı çekmek tam aksi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Acı Görmenin Psikolojik Yorumu: Sinir ve öfke kontrolüne sahip olmayan kişilerin bu yıpratıcı ve yıkıcı davranışlarının ileride kendisine büyük zararlar vereceğini belirtir. Uzun sürecek olan yas tutma döneminin sonunda yaşayacağı derin psikolojik sorunlar yüzünden hayatının geri kalanını kendine zehir edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Acı Bir Şey Yediğini Görmek: Rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin rüyasında acı bir şey yediğini görmesi birden bire sevineceği, işiteceği şeyler veya bir söz buna sebep olacağı, duyulan acının huzura ve mutluluğa işaret olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin rüyasında acı biber fidesi görmesi hayra, berekete ve mutluluğa yorulur.

Rüyada acı sos görmek: aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işaret eder.

Rüyasında acı yiyen bir kimse sevinecek demektir.

Acı yemek aksi ile yorumlanir. Rüyasinda aci biber yedigini görmek, eger biberler taze ve yesilse sagliga, dövülmüs halde kara veya kirmizi biberse, kötü bir haber alacagina delalet eder. Aci yedigini görmek, mide hastaligina tutulacagina isarettir.

Rüyasında acı bir şey yiyen kimse, birden sevinir. Bu sevince de söylenecek bir söz veya işiteceği şeyler neden olabilir. Rüyada acı çekmek tam aksi olarak yorumlanır. Duyulan acı büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Ellerdeki acı da bolluk olarak yorumlanır.

Rüyada başkasından duyulan tatlı söz ise yolculuğa çıkılacağına delalet eder. Eğer acı olan şey bir başkasına ikram ediliyorsa, bu kimse kendisine acı ikram eden kişi tarafından yardım görecektir.

Rüyada önce tatlı gibi gelen dilde sonra acı etkisi yaratan şeyler ise hayra yorulmaz. Bu durum kişinin bir işte veya dostlukta aldatılacağını anlatır.

Rüyada acı olan bir yemeği ya da içeceği sahibini tanımadan yabancı bir elden tatmak, yeni bir dost kazanılacağı anlamına da gelebilir. Fakat, tadı acı olan şey yedikten sonra ağızdan çıkarılırsa, bu rüya iyiye yorulmaz.

Rüyada acı bir şey yediğini görmek, beklemediğiniz bir haberden ya da olaydan dolayı sevineceğimiz anlamına gelebilir.

Rüyasında acı biber yediğini görmek, eğer biberler taze ve yeşil ise sağlığa; dövülmüş halde kara veya kırmızı bir biber ise, kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada acı yediğini görmek, kişinin mide hastalığına tutulacağına işarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir