Rüyada Acıklı Görmek

Rüyada acıklı bir olay yaşadığını görmek, içinde bu­lunduğu sıkıntılardan kurtuluşa işaretle yorumlanır.

Rüyada acıklı bir durumda bulunmak bütün dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata ve huzura kavuşacağınıza, bundan sonra hayatınızın daha mutlu ve huzurlu geçeceğine işaret eder.

Rüyada acıklı bir film izleyip ağladığınızı görmek yakın zamanda hane dışından birileri için gözyaşı dökeceğinize tabir olunur.

Rüyada acıklı bir hikaye anlattığınızı ve insanları etkilediğini görmek başka pek çok insanla dert paylaşacağınıza delalettir.

Rüyada acıklı bir durumda olduğunu görmek yakın zaman içinde üzüntü ve sıkıntılarınızın son bulacağına, rahata ereceğinize ve hayatınızı huzurlu bir şekilde sürdüreceğinize işaret eder.

Rüyada acıklı bir durumda bulunan birini görmek sevdiğiniz ve yakın olduğunuz bir arkadaşınızla beraber hayatınızı güzelleştirecek girişimlerde bulunacağınıza ve mutluluk verici sonuçlar alacağınıza delâlet eder.

Rüyada kalabalık bir insan topluluğunun acıklı hâlini görmek hayatınızda olacak güzel gelişmelere ve bulunacağınız sosyal ortamlarda hareketli ve eğlenceli vakit geçireceğinize işaret eder.

Rüyada acıklı bir duruma düşmüş birine destek olduğunu görmek bir tanıdığınızın yapacağı iyilik sayesinde sıkıntılarınızın hafifleyeceğine ve moralinizin yükseleceğine işaret eder.

Rüyada birinden acıklı bir hikâye dinlediğini görmek güzel bir haber alacağınıza ve bu haberin sizi çok sevindireceğine işaret eder.

Rüyada acıklı bir olaya şahit olduğunu görmek şansınızın açık olduğuna ve kısmete delâlet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir