Rüyada Acur Görmek

Rüyasında mevsiminde yeşil taze acur görmek, hayırla yorumlanır. Bir kimse rüyasında yeşil bir acur görse, (an­cak mevsiminde olması şartıyla), bu rüya her bakımdan ha­yır ve menfaatle yorumlanır. Rüyada Acur Görmek: Kişinin rüyasında mevsiminde taze acur görmesi hoş söz işitmeye, sevince, mal için sermaye temin etmeye işarettir. Bir kimsenin rüyasında mevsimi içinde taze acur görmesi; o kimsenin güzel sözler işiteceğine veya bir kimsenin kendisine aşık olup seveceğine işaret eder. Rüyada acur görmek hayır ve bereketi ifade eder. Aynı zamanda Acur helal ve bereketli rızk anlamına da gelmektedir.

Rüyada Acur Yemek; Kişinin rüyasında bu acurdan yediğini görmesi; muradına ereceğine işaret eder. Rüyada acur yenilmesi her bakımdan hayırlı olup menfaat ve bol kazanca delalet eder. Mevsiminde olmak şartıyla taze acur yemek; güzel sözler işitmeye veya sevdiğin biri tarafından sevilmektir. Bu rüya her bakımdan hayır ve menfaattir. Acur yemek helal rızka, bozulmuş acurdan yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca işaret eder.

Rüyada Acur Toplamak; Rüyada acur toplandığını görmek hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe yorulur. Acur bazen zahmet çekilmeden, kolay elde edilen rızka yorulur. Kişinin rüyasında acur toplaması, asil ve cömert birinden dünyalığa yorulur. Bazende rüyasında acur toplayan kimse, methedilmeye ve layık, şerefli ve aziz bir kimseden mala erişir.

Rüyada acur tarlası görmek; Acur tarlası rüyayı görenin ailesine yorulur. Kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara işaret eder. Kişinin rüyasında acur tarlası görmesi kişiye yakın olan Müslüman kardeşine tabir olunur.

Rüyada Bahçede Acur Görmek; Bahçede bolca acur görülmesi kazanç, fayda ve menfaate çıkar. Bahçede acur görülmesi rüyayı gören kişinin arzusuna nail olmaya delalettir. Bahçeye acurları dikmekse bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder.

Rüyada pazardan acur almak; Rüyada bir semt pazarından acul almak büyük bir kimseden gelecek menfaate yorulmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin ticarî işlerden gelecek kazancının bolluğuna işaret etmektedir.

Rüyada bostanda acur toplamak; Bostandan acur toplanması bütün rüya tabircilerinin ittifakıyla hayra ve mala yorumlanır. Bostandan acur toplanması toplumla iyi geçinmeye ve ibadeti seven bir kişiye delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kimsenin çalışkanlığına işaret eder.

Rüyada yeşil acur görmek; Kişinin rüyasında yeşil acur görmesi, o kişinin evladına yorulur. Aynı zamanda yeşil acur görülmesi ticari işlerden gelecek kazanca da işaret eder.

Rüyada acur satın almak; Rüyada acur satın alınması o kimsenin elde etmeye çalıştığı şeye nail olacağına ve maddi yönden menfaat göreceğine yorulur.

Rüyada acur koparmak; Nablusi’ye göre acur koparılması, evlada ve güzel yüzlülere delalet eder. Kendisinin acuru kopardığını görmesi vasıf olunduğu kadar arzu ve isteği sebebiyle bir şeye nail olur.

Rüyada acur ekmek; Acur ekilmesi, insana yakın mümin bir kimsesidir. Bundan dolayı bir kimse acur ektiğini görse, maddi durumu kötü olanlara yardım eder. Sayılı acur ekilmesi, sayılı paraya delalet eder. Rüyada acur ekilmesi hayır ve ihsana, kazanca, faydaya ve menfaate kavuşmaktır.

Rüyada acur turşusu görmek, kişinin hedeflerine çok yaklaştığına, bu kararla ve inançla devam ettiği takdirde istediği noktaya gelmeyi başaracağına ve çok önemli işlerin başına geçeceğine işaret eder. Kişi, ileride ailesinin gurur kaynağı olacaktır.Bir kişi eğer rüyasında acur turşusu yediğini görürse, meslek hayatında çok başarılı olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin makamının ve maaşının artacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine tabir edilir. Kişinin özellikle de kazançtan yana şansının açık olacağına yorumlanır.

Rüyada acur dolması görmek çok bereketli zamanlar geçireceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, garanti olacak makama oturacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine alamet eder.

Rüyada acur çalmak gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına alamettir.

Rüyada kurutulmuş acur görüldüyse sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına delalet ettiği söylenir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir