Rüyada Ada Soğanı Görmek

Rüyada ada soğanı görmek, hayra (iyiye) yorum­lanmaz.Rüyasında ada soğanı görmek, kötü bir arkadaş, kötü bir dost veya kötü bir akrabaya işaretle yorumlanır. Rüya sa­hibinin bunlara karşı dikkatli olması gerekir. Çünkü gör­düğü rüya kendisine bir uyarı niteliğindedir ki, kötü binle­riyle karşı karşıya gelmek durumundadır.Rüyada ada soğanı görmek, kötülükle anı­lan bir kimseye işâret eder.Elinde ada soğanı olduğunu görmek, rüya sahibinin kötülüklere meyletmesine, kendisi­nin kötü anılmasına neden olacak bir iş yap­mayı arzu etmesine işârettir.

Rüyada Elinde Ada Soğanı Olduğunu Görmek: Rüya sahibinin rüyasında elinde ada soğanı olduğunu görmesi, kişinin kötülüklere karşı göğüs gereceğine alamet eder. Kişinin rüyasında elinde ada soğanı olduğunu görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ada Soğanı Aldığını Görmek: Kişinin rüyasında ada soğanı aldığını görmesi, rüya sahibinin çevresinde kötü kimselerin olduğuna yorulur. Rüya sahibinin rüyasında ada soğanı aldığını görmesi, kişinin aile hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Elinde Ada Soğanı Çiçeği Görmek: Rüya sahibinin rüyasında elinde ada soğanı çiçeği görmesi, kişinin kötü niyetli kimselerle arkadaş olunacağına alamet eder. Kişinin rüyasında eline ada soğanı çiçeği görmesi, rüya sahibinin fenalıkla karşılaşacağına rivayet eder.Rüyada ada soğanı görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ferahlayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında ada soğanı görmesi, kişinin aile hayatında hiçbir sıkıntılar yaşamayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Ada Soğanı Yediğini Görmek: Rüyada ada soğanı yediğini görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşamayacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında ada soğanı yediğini görmesi, kişinin hastalıklarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada Çürümüş Ada Soğanı Görmek: Kişinin rüyasında çürümüş ada soğanı görmesi, rüya sahibinin canını sıkan bir sıkıntının düzeleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında çürümüş ada soğanı görmesi, kişinin aile hayatında sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ada Soğanını Yemeğin İçine Kattığını Görmek: Rüya sahibinin rüyasında ada soğanını yemeğin içine kattığını görmesi, kişinin yakın zamanda ölüm haberi veya kaza haberi alacağına yorulur. Kişinin rüyasında ada soğanını yemeğin içine kattığını görmesi, rüya sahibinin zor günlerini atlatacağına rivayet eder.

Kötülükle anılan bir adamla tabir edilir. Elinde bu soğanı gören kimse, kendisinin kötü anılmasına sebep olacak bir işi arzu eder.
Kötülükle anılan bir adam olarak tabir edilir. Elinde bu soğan olduğunu gören kimse, kendisinin kötü anılmasına neden olacak bir yapmayı arzu eder.
Kötülükle anılan bir adam olarak tabir edilir. Elinde bu soğan olduğunu gören kimse, kendisinin kötü anılmasına neden olacak bir yapmayı arzu eder.
Rüyada görülen ada sogani, kötü bir dosta, kötü bir akrabaya isaret eder.Rüyada ada sogani görmek, fasik kiyafetli, kötülükle anilan bir kimsedir. Rüyada elinde ada sogani gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir seyi arzu eder. Ada sogani görmek tehlikeli bir insanla yorumlanir. Rüyada elinde ada sogani bulundugunu görmek, kötü niyetli bir adamla arkadas olduguna veya bir fenalikla karsilasacagina isarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ada soğanı görmek, fasık kıyafetli, kötülükle anılan bir kimsedir. Rüyada elinde ada soğanı gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder.

MollaCami Tabiri : Rüyada görülen ada soğanı, kötü bir dosta, kötü bir akrabayaişaret eder. Rüyada elinde ada soğanı gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir şeyi arzu eder.

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada adasoğanının görülmesi; tehlikeli bir insanla yorumlanır. Bir insanın rüyasında elinde adasoğanı bulunduğunu görmesi; kötü niyetli bir kişi ile arkadaş olduğuna veya bir kötülükle karşılaşacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada elinde adasoğanı gören kimse; kendisini kötülükle yad ettirecek bir şeyi arzu ettiğine işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri : Kötülükle anılan bir adamla tabir edilir. Elinde bu soğanı gören kimse, kendisinin kötü anılmasına sebep olacak bir işi arzu eder.

Rüyada ada soğanı görmek, günah ve kötülükle anılan bir kimseyle karşılaşılacağına delalet eder.Rüyada elinde ada soğanı olduğunu görmek, kötülüklere meyletmekle tabir olunur, kendisinin kötü anılmasına neden olacak bir şeyi arzu eder.Rüyada görülen ada soğanı almak, kötü bir dosta, kötü bir akrabanın varlığına işaret ederRüyada elinde ada soğanı çiçeği görmek, kötü niyetli bir kişiyle arkadaş olunacağına veya bir fenalıkla karşılaşılacağına işaret eder.Rüyada ada soğanını yediğini görmek göğüs ağrınız ve nefes darlığınız varsa iyileşeceksiniz şeklinde yorumlanır.Rüyada çürümüş ada soğanı görmek canınızı sıkan bir musibetin yavaş yavaş hayatınızdan çıkacağı şeklinde rüya tabirleri yapılır.Rüyada ada soğanının yemeğin içine katmak derdinizi savmak için nice yollara başvuracağınıza işaret eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir