Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak adamak, hayırlı bir işe teşebbüs ede­ceğinize işarettir.Rüyada adak adadığını görmek, hayırlı bir işe ön ayak olunacağına işarettir.Rüyada adağını yerine getirdiğini görmek, yeni bir iş tut­maya işarettir.Rüyada adak satın aldığını görmek, murada ermeye işarettir.Rüyada adağınızın etinden dağıttığınızı görmek, sevap işle­diğinizi ve günahlarınızın affedildiğine işarettir.Rüyanızda adak görmeniz, bazen iyiye bazen de kötüye yorumlanır.Rüyada bir şey adadığını görmek, hayırlı bir işe önder olmaya işâret eder.Rüyada adak satın almak, muradına erme­ye işâret eder.Rüyada adak için bir sürüden kurban aldı­ğınızı görmeniz, verilen bir sözün yerine getirileceğine, korkudan emin olmaya, fayda ve menfaate yahut oruç tutmaya delâlet eder.Rüyada aldığınız adağı kesip dağıtmadığı­nızı görmek ise zekatınızı eksik verdiğinize işârettir.Rüyada size verilen bir adak etinden yedi­ğinizi görmeniz, biri hakkında kötü söz söyle­diğinize işâret eder.Rüyada adak etinden dağıttığınızı görme­nizde, günâhlarınızın affedileceğine işâret eder.

Rüyada Adak Görmenin Anlamı ve Yorumu: Rüyada adak görmenin anlamı, iyi niyet ve temiz kalpliliğe yorulur. Rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve temiz kalpli oluşunun yanı sıra bu durumdan faydalanmak isteyen kişilerle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada adak görmenin tabiri, rüya sahibinin şansının sürekli yaver gitmeyip, bazı durumlarda hayal kırıklıkları yaşayacağını gösterir.Rüyada adak görmenin yorumu, rüya sahibinin çevresinde herkese umut bağlamaması gerektiğidir.

Rüyada Adak Adamak: Rüya sahibinin Allah’tan bir isteği için sürekli olarak el açtığına işarettir. Bu nedenle rüya sahibinin gerçekte de Allah’a bir adak adadığını gösterir.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek: Rüya sahibinin çok mert biri ve sözünün eri olduğuna yorulur.

Rüyada Adaklık Koyun Görmek: Rüya sahibinin yerine getirmesi gerektiği bir sözünün olduğuna işarettir.

Rüyada Adak Eti Yemek: Rüya sahibinin istemeden de olsa birini suçlayıp büyük günaha gireceğine ve gıybet edeceğine delalet eder.

Rüyada Adak Eti Dağıttığını Görmek: Rüya sahibinin yaptığı iyi niyetlerin Allah katında çok değerli olduğu ve kişilerin onun arkasından dualarını eksik etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek: Kişinin rüyasında adak kesildiğini görmesi, rüya sahibinin çok büyük günaha gireceğine işarettir.

Rüyada Başkasının Adak Adadığını Görmek: Rüyada başkasının adak adadığını görmek, kişinin geleceği parlak olduğuna delalettir.

Rüyada adak adadığını görmek, kişinin yeni bir işte çalışacağına işarettir. Rüyada adak satın almak da, kişinin muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada adak görmek tabiri, rüya sahibinin imanının kuvvetleneceğine, günahlarından tövbe edeceğine ve hayırlara vesile olacağına işarettir.

Rüyada adak adadığını görmek ve bu adağı kesip de dağıtmamak zekatı eksik vermeye işaret eder. Kişi sorunu çözüldüğünde adağını mutlaka yerine getirmelidir.

Rüyada adak görmek anlamı bazen hayra, bazen de şerre yorulur.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir