Rüyada Aday Görmek

Rüyada kendinizi, bir milletvekili veya belediye meclisine aday olarak görmek, hakikaten aday gösterilmişseniz, seçimi kazanacağınıza, aday olmayanlar için, hayat yarışında ba­şarılı ilerlemeler kaydedeceklerine yorumlanır.Rüyada kendisinin bir iş için aday olduğunu görmek, eğer gerçekten adaylığını koymak gibi bir durum varsa, kazanacağına işaret eder. Şayet böyle bir adaylığı söz ko­nusu değilse, işlerinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada kendisinin bir işe aday olduğunu gören kimsenin, şu an bulunduğu işinde kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada aday olan kişi bir kadın ise, yakın zamanda kısmeti çıkar ya da evlenir. Rüyasında aday olduğunu gören kadın evli ise, kocasından kadına çok mal kalır.

Rüyada bir adayın seçilmesi için sandık başına gittiğini görmek, o kişinin sevdiği bir arkadaşından büyük bir fayda ya da yardım göreceğine delalet eder.

Rüyada kayınbaba adayını görüldüğünde hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına işarettir.

Rüyada evlilik adayı görüldüyse dünyevi hayatını garanti altına alacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine rivayet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada milletvekilliğine aday olmak çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına delalettir.

Rüyada koca adayı görmek onun yolundan ayrılmayacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, kötü haberler alacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada milletvekili aday adayı olmak aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada milletvekili adayı ile konuşmak rüyayı gören için istediği zaman yeni işler kurabileceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada aday gösterilmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada adadan adaya yüzmek aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada seçimde aday olmak çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada polis adayı olmak rüyayı gören kişi için sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaynana adayı ile kavga etmek rüya sahibi kişi için aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada elti adayını görüldüyse kötü günlerinden kurtulacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, rahat bir nefes alınacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada aday olmak kötü günlerinden kurtulacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eş adayı görülmesi çok istenen bir şeye sahip olunacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, olumlu değişiklikler yaşayacağına, kazancının hiç azalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada görümce adayını görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada aday olduğunu görülmesi malvarlığının çok daha artacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine tabir olunur.

Rüyada adaya gezmeye gitmek rüyayı gören için yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, tüm parasını kaybedeceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dünür adayını görüldüyse çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayınpeder adayını görüldüğünde sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine inanılır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir