Rüyada Adı Batmak

Rüyasında adının battığını, isminin silindiğini görmek, itibar sahibi, saygın ve beğenilen bir kimse olaca­ğına işaret eder. Bu rüya bazen de dünyada rızkın kesile­ceğine ve ölümün yaklaşmış olduğuna işaret eder.

Rüyada adının gittiğini, isminin silindiğini görmek, itibar ve rağbete delalet eder.

Rüyada adının gittiğini, isminin silindiğini görmek, itibar ve rağbete delâlet eder. Bir başka rivayete göre de: rızkın kesilmesine ve ecele işarettir.

Rüyanızda ana nesne olarak Adı batmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Mümkün olduğu kadar rüya tabirinizin yapılmasını isteseniz de rüyalara olumlu taraflarından bakın ve onların tam olarak geleceği söylemediklerinin ve her zaman bir uyarı olmadıklarının farkına varın.

Bu rüya tabirleri ansiklopedisinde çok kapsamlı bir araştırmanın sonunda bir araya getirilmiş ve pek çok alimin ve rüya tabiri yapmış olan yorumcuların açıklamalarını bulacaksınız. Rüyanızın bir bütün olarak yorumunu merak ediyorsanız “Adı Batmak ismi silinmek” dışında rüyanızdaki diğer nesneler için rüya tabirlere de muhakkak bakmanızı tavsiye ederiz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir