Rüyada Adliye Binası Görmek

Rüyada adliye binası görmek, iyiye yorumlanmaz, işlerin bozulacağına işarettir. Adliyede hakim gör­mek, iyiliğe yorumlanır.Rüyasında kendisinin adliye binasında olduğunu görmek, bazı önemli işlerini halletme zamanının geldiği hususun­da bir ihtar (uyarı) niteliği taşır. Bu rüya aynı zamanda rü­ya sahibinin, alacak ve borçlarının da vadesinin geldiği ve kapatmasının lazım geldiğine işaret eder.Rüyada adliye binası görmek, işlerinizin bozulacağına işârettir.Adliye binasından içeri girdiğini görmek, bir işinden ötürü mahkemeye düşeceğine işârettir.Rüyada mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, rakiplerinin galebesine işâret eder.Rüyada kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu ya da bir avukatın kendisini savunduğunu görmek, karışık işleri­nizin düzeleceğine işârettir.Rüyada adliye de hakim görmek, iyi şekil­de tabir edilir.Bazen rüyada görülen adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çeki­leceğini unutmuş görünmesine de delâlet eder.

Rüyada kendini adliye binasında görmek, kişinin bazı işlerinin yakın zamanda hallolacağının sinyalidir.

Rüyada adliye binası görmek, sıkıntılı bir işten feraha çıkacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de adliye binası görmek, özellikle adliyenin avukatlarla dolu olduğunu görmek iyiye işaret değildir.

Rüyada adliyede hakim görmek ise hayra yorumlanır. Ayrıca rüyada adliye binası görmek; sağlığınızın bozulacağına, işlerinizde aksaklıklar olacağına da yorumlanır.

Rüyada adliye binası görmek ne anlama gelir, işlerinizin bozulacağı ve sıkıntıya düşeceğinizi belirtir.

Rüyada adliye binası görmek ne demek, bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığının artacağını belirtir.

Rüyada adliye binası görmek tabiri, güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacağınızın işaretidir. Rüyada görülen adliye binası; borç ve diğer parasal durumlarda gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

Rüyasında adliye gören kişi, gerçek hayatta sıkıntılı olduğu konular hakkında doğru düşünmektedir ancak düşüncelerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir. Bu nedenle bu kişi, kendisini diğer kişilere anlatmakta çaba göstermelidir.

Rüyada bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmeniz, sağlığınızda bazı bozukluklar olduğuna; mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine veya işlerinizdeki aksaklıklar için bir mali uzmana danışmanız gerektiğine delalet eder.

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri :Rüyada bir adliye binasında bulunduğunu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığımız da bazı bozukluklar olduğuna, mutlaka bir doktora başvurm gerektiğine veya işlerinizdeki aksaklıklar için bir maliyeci mana danışmanız lazım geldiğine delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :Rüyada Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

Diyanet Rüya Tabirleri :Rüyada adliye binası görülmesi pek hayırlı değildir ve çeşitli yorumları vardır. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmeniz; sıhhatinizde bazı bozuklukların olduğuna ve mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanızda adliye binasına girdiğinizi görmeniz; bir şeyden dolayı mahkemelik olacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunuzu görmeniz; düşmanlarınızın size galip geleceğine, bir avukatın sizi savunduğunu görmeniz; bozuk işlerinizin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısından çıktığınızı görmeniz; sonuçlanmasını beklediğiniz işlerinizin biraz daha uzayacağına, mahkeme kapısından içeri girdiğinizi görmeniz; bu tabirin aksine yorumlanır. Adliyede hâkim görülmesi iyiye işarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir