Rüyada Adliye Görmek

İşlerinizin bozulacağı ve sıkıntıya düşeceğinizi belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye işarettir. Bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağını belirtir. Güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacaksınız.Rüyasında adliye gören kişi doğru düşünmektedir ama düşüncelerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir.

Adliye görmek hayirli degildir. Bir adliye binasinda bulundugunuzu ve bazi kimselerle mahkemelik oldugunuzu görmek, sagliginizda bazi bozukluklar olduguna; mutlaka bir doktora basvurmaniz gerektigine veya islerinizdeki aksakliklar için bir maliyeci uzmana danismaniz lazim geldigine delalet eder. Bazilarina göre; rüyada adliye binasi görmek, islerinin bozukluguna delildir. Adliye binasindan içeri girdigini görmek, bir isinden dolayi mahkemeye düsecegine; mahkeme koridorunda bir avukatla konustugunu görmek, düsmanlarinin galebesine; kendisinin bir mahkeme salonunda bir baskasini savundugunu veya bir avukatin kendisini savundugunu görmek, karisik islerinin düzelecegine isarettir. Mahkeme kapisindan çiktigini görmek, islerinin uzayacagina, girdigini görmek ise bunun aksine delildir.Rüyada adliye binasini görmek rüya sahibinin islerinin bozulacagina isaret eder. Ancak adliyede hakim görmek, iyi sekilde tabir edilir.

Rüyada Adliye Görmenin Anlamı ve Yorumu: Rüyada adliye görmenin anlamı, uğursuzluk ve şanssızlıktır. Rüyayı gören kişinin peşini bırakmayacak bir şansızlıkla mücadele edeceğine yorulur. Rüyada adliye görmenin tabiri, büyük olumsuzlarla maddi ve manevi çöküntü yaşamaktır. Rüya sahibinin hayatındaki hiçbir amacına ulaşamayacağına delalet eder. Rüyada adliye görmenin yorumu, rüya sahibinin tehlikeli sulara açılacağı, varlığını artırmak için hiçbir adım atmayacağı şeklinde yapılır.

Rüyada Adliyede Olmak: Rüya sahibinin maddi ve manevi zorluklar yaşayacağına alamet eder. Kişinin borçlarının artacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına yorulur.

Rüyada Adliye Memuru Görmek: Kazancınıza hile karışmasına ya da kolay yoldan elde edilecek kazancın pek de hayır getirmeyeceğine yorumlanır. Rüyada adliye çalışanı görmek, zor işlerle uğraşmak ve herkese hakkı olanı vermekte güçlük çekmeye yorumlanır. İkilemde kalabilir, bazı insanları üzebilirsiniz. Rüyada adliyede çalıştığını görmek, birine yapılan adaletsizlik yüzünden pişmanlık yaşamaya ve vicdan azabı çekmeye, bu kişinin gönlünü almaya çalışmaya yorumlanır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir