Rüyada Afiş Görmek

Rüyada kendinizi afişte veya afiş yapar görmek, iş hayatınızda ihmalkar olacağınıza, münasebetsiz kimselerin dedi­kodusu yüzünden üzüleceğinize, dostlarınızdan yakınlık göremeyeceğinize işarettir.

Rüyada görülen her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.

Rüyada afiş yapıştırmak sırların başkaları tarafından öğrenilmesini delalet eder. Başka bir rivayete göre de; rüyada afiş asmak, çevrenizde çok sevilen kişilere özendiğiniz anlamına da gelir.

Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır.

Rüyada kendi afişini yapıştırdığını ya da kendi afişinin asılı olduğunu gören kişi başarı peşinde koşmaktadır.

Rüyada kendi afişinin her yerde olduğunu gören kişinin, hileli yollara başvurarak başarı kazanacağı işaret olunur.

Rüyada afiş görmek gizli kalması istenen sırların ortaya çıkmasına ve bu durumdan dolayı oluşacak sıkıntıya işarettir.

Rüyada bir yere afiş yapıştırdığını gören kişi başkalarının emeğinden faydalanacak, pay alacak ve kazanç sağlayacak demektir.

Eğer rüyanızda kendinizin bir afişte yer aldığını veya afiş hazırladığınızı gördüyseniz iş hayatınızda zor duruma düşmemek için işlerinizi ihmal etmemeniz gerektiğine, duyacağınız bazı dedikodu ve kötü sözlerden dolayı üzüleceğinize delâlet eder.

Rüyada afişleri yırttığını görmek etrafınızdaki kişilerden duyacağınız sözlere kızacağınıza ve sert tepkiler verebileceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda her yerde aynı afişin olduğunu gördüyseniz sıkıntılarınızın çözümünde bir şeyi gözardı ettiğinize, ona odaklanmanız gerektiğine, belki kafanızı toplamak için kısa bir tatile çıkmanın faydasını göreceğinize delâlet eder.

Rüyada üzeri karalanmış, silinmiş afişler görmek iş ya da sosyal çevrenizde bilmeniz gereken bazı şeylerin sizden gizlendiğine işaret eder.

İhya: Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.

Diyanet: Kişinin rüyada kendini afişte görmesi veya afiş yaparken görmesi; çalışma hayatında ihmalkâr bir tutum sergileyeceğine, birtakım kendini bilmez kişilerin dedikodusu yüzünden üzüleceğine ve dostlarından yakın alâka görmeyeceğine yorumlanır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir