Rüyada Afrika Görmek

Rüyada kendisini Afrika’da olduğunu görmek, sıhhat ve servet (para) konularında işlerin yolunda olduğuna işa­ret olarak yorumlanır.

Rüyada Afrikalı görmek rüyayı gören kişinin farklı ülkelere, ırklara, dillere karşı merak duyduğu anlamına gelir. Rüya sahibi yeni insanlarla tanışmayı, farklı medeniyetleri araştırmayı, gezip tozmayı oldukça seven biridir. Hayatındaki en büyük hedeflerinden biri tüm dünyayı dolaşmak olabilir. Her anında bu isteğini hatırlayan kişi yeni yerler görmeyi, yeni insanlar tanımayı oldukça sever. Rüya sahibi yakın zamanda yeni insanlarla tanışabilir, uzun süreli veya kısa süreli bir tatile çıkarak farklı şehir veya ülkelere gidebilir.

Rüyada Afrikalı görmek tabiri rüya sahibinin şaşıracağı şeylerle karşılaşması anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi hayatında hiç yemediği bir yemeği yiyebilir. Farklı mutfaklardan lezzetler tadabilir. Çok uzak ülkelerden bir yakını ile görüşebilir. Merak duygusu, farklı coğrafyalara olan ilgisi en çok araştırmacı ruhunu etkilemektedir. Rüya sahibi kendini bir anda beklemediği bir yerde bulabilir.

Rüyada Afrikalı kadın görmek rüya sahibinin hayatında yaşayacağı değişimlere işarettir. Rüya sahibi hiç beklemediği faaliyetlere katılabilir. Tarzını değiştirebilir. Hiç ummadığı bir bayana aşık olabilir.

Rüyada Afrikalı kadın görmek anlamı rüya sahibinin alışılmışın dışında bir şeyler yapacağına veya başına alışılmışın dışında bir şeyler geleceğine işarettir.

Rüyada Afrikalı kadın görmek ne demek kişinin beklemediği bir insana aşık olacağına işaret olabilir. Farklı medeniyetlerden, ülkelerden insanlarla tanışacağı ve bu durumdan memnun olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin son zamanlarda yaşayacağı şeyler durağan ve sıkıcı hayatına renk ve neşe katacaktır. Kişi daha önceden yaşamadığı şeyler yaşayacak ve eskiden yaşadığı kötü şeyleri ona unutturacak gelişmeler olacaktır.

Rüyada Afrika kıtasını görmek rüya sahibinin kendisini çok mutlu edeceği bir haber alacağına işaret eder. Rüyasında Afrika kıtasını gören kişi çok mutlu olacağı, heyecanlanacağı, yerinde duramayacağı güzel bir haber alır. Bu haber uzak veya önemli bir yere davetiye olabilir. Rüya sahibi yıllardır beklediği bir yere çağırılıyor veya önemli bir toplantıya, ülkeye davet ediliyordur. Rüya sahibi kendisine gelen bu harika davete memnuniyetle icabet edecektir. Rüya sahibinin bu davetten sonra hayatı büyük ölçüde değişecektir.

Rüyasında Afrika kıtasını gören kişi uzak bir seyahate çıkabilir ve bu seyahatinden oldukça fazla zevk alır. Eğlenir ve hayatında yaşamadığı güzel duyguları yaşar. Rüyada Afrika kıtasını görmek rüya sahibinin genel olarak mutlu olacağına ve bir yere gideceğine işaret eder.

Rüyada Afrika görmek rüya sahibinin uzun zamandır haberini beklediği bir organizasyona, davete çağırılacağına işarettir. Rüya sahibi bu önemli ve beklenen organizasyonda veya davette davetli olarak yada görevli olarak katılabilir. Çok önemli kişileri ağırlayabilir.

Rüyada Afrika görmek anlamı kişinin aniden uzun veya kısa bir tatile çıkacağına, dünya turu yapacağına, çok farklı ülkeleri gezeceğine işarettir. Kişi kariyer sahibi bir kişi ise bir iş gezisine, öğrenciyse yurt dışı eğitim programlarına katılabilir.

Rüyada Afrika görmek kişinin hayatı boyunca yaşamadığı yenilikler ve farklılıklar yaşayacağına, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına işarettir. Rüyada Afrikalı görmek rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağına, yeni yerler göreceğine, bir araştırma yapacağına işarettir.

Rüyada Afrika menekşesi görmek kötü anlamlara gelmektedir. Rüyada Afrika menekşesi görmek rüya sahibinin tekin olmayan, sonu gözükmeyen ve riskli olan işlere karışacağına işarettir. Rüya sahibi bu riskli işler nedeniyle zarar edebilir ve kötü günler geçirebilir. Rüya sahibi tüm parasını ve varlığını kaybetme eşiğine gelebilir.

Rüyada Afrika menekşesi görmek anlamı rüya sahibinin yanlış bir kişi ile işbirliği yapacağına, yanlış bir ortaklığa gireceğine işarettir. Kişi yanlış şahıslara parasını kaptırabilir. Rüya sahibi kurduğu işi kısa sürede batırabilir. Rüyada Afrika menekşesi görmek rüya sahibinin maddi açıdan zor ve sıkıntılı dönemler yaşacağına işarettir.

Rüyada zenci görmek kimi büyük rüya tabircilerine göre şer demektir. Kişinin yorulacağına, canının sıkılacağına ve moralinin bozulacağına işarettir. Kişi mutsuz olacağı haberler alabilir, işlere atılabilir.

Rüyada zenci görmek rüya sahibinin başarısızlıklar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi büyük uğraşlar sonucunda eski yaşamına dönebilir, huzur ve mutluluğa erişebilir.

Rüyada zenci görmek tabiri beklenmedik olayların vuku bulmasına işarettir. Rüya sahibi bu dönemde oldukça temkinli ve dikkatli olmalıdır.

Rüyada Afrika’ya gitmiş olduğunuzu görmek sağlık sorunları olan kişiler için hastalıklarından kurtulup iyileşeceklerine, sağlıklı olan kişiler için uzun zaman boyunca sıhhatli olacaklarına, uzak yerlerden elde edilecek mala, servete ya da miras sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada Afrika ile ilgili şeyler görmek beklenmedik şeylerin gerçekleşeceğine, doğayla yakın yaşamaya, mistik bir hayata ve edinilecek tecrübelere delâlet eder.

Eğer rüyanızda kendinizi Afrikalı bir kişi olarak gördüyseniz aile ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşadığınıza ve kendinizi yalnız hissettiğinize, sorunların çözümünü zamana yaymanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Afrika’ya ait eşyalar satın aldığını görmek ailenize yeni birinin katılacağına veya bir misafir ağırlayacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda Afrika’ya giderek hayır işlerinde bulunduğunuzu gördüyseniz yakından tanımadığınız, pek samimiyetiniz olmayan bir insanın yardım çağrısına kayıtsız kalmayacağınıza, dostça bir tutum içinde bulunacağınıza işaret eder.

Derleme: Bu rüya, mistik deneyimler kazanacağınıza ve doğayla iç içe olacağınıza işarettir. “Beklenmeyeni” bekleyin.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir