Rüyada Afsuncu Görmek

Rüyada efsun okuyan biri Allah’ın adını efsununda geçirmiyorsa halkın arasını bulan, kederden ve üzüntüden halkı teselli eden, kalplerde olan kin duygusunu yok eden kişiye delalettir. Eğer efsun okuyan biri Allah’ın adını efsununda geçirmiyorsa batıl sözler söyleyen kişiye delalettir.Rüyada afsun (dua) okuyan birini görmek, eğer o okuduğu afsunda Cenâb-ı Hakk’ı zikrederse, insanlar arasını bulan, üzüntü ve kederden halkı teselli eden, kalblerdeki kini gideren kimseye delâlet eder.

Rüyada afsun okuyan birini görmek okuduğu afsunda Allah’ı anıyorsa halk arasında iyiliği ve güzelliği sağlayan, insanlara zor zamanlarında destek olan, kin ve öfke içindeki insanları sakinleştiren barış ve huzur taraftarı kişiye işaret eder.

Eğer rüyada görülen afsuncu okuduğu afsunda Allah’ı anmıyorsa gerçek olmayan ve boş laflar eden, güven duyulmayacak bir kişiye işarettir.

Rüyanızda içinde dua, ayet vs. geçen bir afsun okuduğunuzu gördüyseniz iyi ve yardımsever kişiliğinizle insanların yanında olacak ve onların sevgisini kazanacaksınız demektir.

Eğer rüyanızda bir afsuncudan afsun yapmayı öğrendiğinizi gördüyseniz zorlandığınız zamanlarda akıl danışacağınız kişileri iyi seçmeniz gerektiğine, iyiliğinden emin olmadığınız kişilere güvenirseniz pişman olabileceğinize delâlet eder.

Rüyada bir afsuncuyla tanıştığını görmek beklemediğiniz bir haber alacağınıza ve şaşıracağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda afsuncunun size afsun yaptığını gördüyseniz kurduğunuz ilişkilerde ve bulunduğunuz girişimlerde tedbiri elden bırakmamanız gerektiğine delâlet eder.

Nablusi: Rüyada afsun okuyan kimseyi görmek, eğer okuduğu afsununda Allahü Teâlâ Hazretlerini zikrederse, halkın arasını bulan üzüntü ve kederden halkı teselli eden, kalplerdeki kini teskin eden kimseye delâlet eder. Eğer afsununda Allahü Teâlâ Hazretlerini zikretmez ise bâtıl söz söyleyen kimseye delâlet eder. Yılanlar için afsun okuyan kimseye delâlet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir