Rüyada Ahdetmek Görmek

Rüyada görülen ahdetmek, bir şeye azmetmeye işa­rettir. Bir kimse rüyasında bir şeye ahdettiğini görse, işlerini büyük bir istek ve azimle yapacağına, başaracağına işarettir.Rüyasında birilerine iyilik etmek için ahdettiğini görmek, dininin bütünlüğüne ve dindarlığına işaret eder.Birilerine kötülük ve düşmanlık için ahdetmiş olduğunu görmek, günahlarının çokluğuna ve tövbe etmesi gerekti­ğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada herhangi bir şeye ahdettiğinizi görmek, işlerinizi büyük bir azimle yapacağınıza işaret eder.

Rüyada iyilik yapmak için ahdettiğinizi görmek, dini huzura işaret eder.

Rüyada düşmanlık için ahdettiğinizi görmek ise günahlarınızın çok olduğuna ve tövbe etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada herhangi bir şey için ahdettiğini görmek, yapmak istedikleriniz için azimli, kararlı ve hırslı davranacağınıza işaret eder. Başarılı olacağınızı ve çevrenize karşı iyilikler yapacağınıza delalet eder.

Rüyada bir şey için ahdettiğini görmek işlerinizi yaparken azimli ve gayretli olacağınıza, kararlı bir şekilde hareket edeceğinize ve yolunuzdan dönmeyeceğinize delâlet eder.

Rüyada iyilik yapmak için ahdettiğini görmek dinî konularda sağlamlığa ve kuvvetli bir inanca işaret eder. Rüyada kötülük yapmak için ahdettiğini görmek işlediğiniz günahların çok olduğuna, ibadete yönelerek bolca tövbe etmeniz gerektiğine ve hayırlı işlerle ilgilenmenizin menfaatinize olacağına delâlet eder.

Rüyada ahdettiğiniz bir şeyi yerine getirdiğinizi görmek çaba sarfettiğiniz takdirde hedeflerinize ulaşacağınıza ve birçok isteğinizi gerçekleştireceğinize işaret eder. Rüyada ahdettiğini ve o hususta uğraş verdiğini görmek istikrarlı ve çalışkan bir kişiliğe, zorluklar karşısında pes etmemeye ve idealist olmaya delâlet eder.

Rüyada kötü bir şey için ahdedip daha sonra vazgeçtiğini görmek merhamet sahibi bir kişi olduğunuza ve iyi niyetinizle olaylara yaklaştığınıza, iyiliğinizin karşılığını mutlaka göreceğinize ve gönül ferahlığıyla yaşayacağınıza işaret eder.

Derleme: Rüyada bir seye ahdettiginizi görmek, islerinizi büyük bir azimle yapacaginiza isarettir, iyilik yapmak için ahdettiginizi görmek, din kuvvetine; düsmanlik için ahdettiginizi görmek ise günahlarinizin çok olduguna ve tövbe etmeniz gerektigine delalet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir