Rüyada Ahır Görmek

Rüyada herhangi bir ahırda bulunduğunu görmek, rüya sahibinin dikkatli olup hareketlerini kontrol etmesi için uyarı rüyasıdır. Çünkü bu rüya tövbeye ve yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duyması gerektiğine işarettir.Rüyada ahır görmek, aynı zamanda geçici bir şöhretle de tabir olunur. Böyle bir rüya sahibini uyarır.Rüyada (sığır cinsinden) hayvan ahırı görmek, genel olarak hayra, iyiye yorulur.Rüyada boş bir ahır görmek, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işârettir.Rüyada dolu bir ahır görmek ise, bereketin, mutluluğun, bolluğun ve zenginliğin işâretidir.Rüyada ahırı yanarken görmek, başarılı değişiklik yaşayabileceğinizin işâretidir.Yine rüyada ahır görmek, haram mal, nedamet ve tövbe ile tabir olunur.Bazen de rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhrete işâret eder.Rüyada bir ahırda bulunduğunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duymalıdır.

Rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhret ile tabir olunur.

Rüya esnasında ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi anlamda kabul görüleceğine delalet eder.

Rüyada ahır görmek, genel anlamda iyiye yorulur. Rüyada ahır görmek; şöhrete, nama, bolluk ve berekete delalet eder. Rüyada ahırda yumurta bulmak kişinin çevresinde iyi bir insan olarak tanınmasına;

Rüyada boş ahır görmek fakirliğe; yanan ahır da haram mala işaret eder. Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar, besili iseler bolluğa; zayıf iseler kıtlığa delalettir.

Rüyada katır görmek, uzun emele; eşek görmek ise mutluluk ve hoş geçime delalet eder.

Rüyada görülen hububat, buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahır, bolluğun ve bereketin işaretidir.

Rüyada bir ahırda bulunduğunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duymalıdır.

Rüyada ahır görmek mala, mülke, paraya, kısa süreli başarıya, zengin bir hayata, huzura, bolluk ve berekete, bayram gibi günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Bazen de bu rüya borca delalet eder, rüya sahibi bir borcun altına girmek zorunda kalacak fakat ailesinin yardımları ile bu borçtan kurtulup ferahlayacak demektir.Rüyasında ahıra dışarıdan bakan kimse için rahat günlerin henüz gelmediğine ancak yakın olduğuna işarettir.

Rüyasında ahıra girip kalacak yer yapmak, geceyi ahırda geçirmek, ahırda yattığını görmek ise fakirlikten kurtulmaya, çektiği cefa sonrası istediği hayata ve güce, beklediği başarıya ulaşacağına, temiz kazanca, yeni bir evi olacağına, bekar erkekler için hoş bir bayanla tanışacağına, bekar hanımlar için ise hoş bir bey ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyasında ahırda büyükbaş hayvan gören rüya sahibinin borca girip sıkıntıya düşeceğine, istemediği olaylar yaşayıp üzüleceğine, elinden çok sevdiği değerli bir eşyanın ya da malın çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyasında küçükbaş hayvan gören rüya sahibinin ise var olan, daha önceden borçlandığı bir borcunun kendisinden isteneceğine, istendiği zamandan itibaren kısa sürede borcunu ödeyerek bu borçtan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyasında bir ahır dolusu bir sürü farklı hayvan olduğunu gören kimsenin ise ferahlık ve bolluğu aynı anda yaşayıp rahatlayacağına ve bu sürenin çok uzun olacağına, mutluluğuna delalet etmektedir. Bu ahır dolusu hayvan rüyası aynı zamanda cinse göre de yorumlanabilir.

Rüyasında aynı cins hayvanların bir arada ahırda yemlendiklerini gören kimse için bolluk ve berekete; farklı cinste hayvanların bir arada olması ve çok zayıf, çelimsiz olması ise kıtlığa işaret eder.

Rüyasında bir ahır temizlemek,  rüya sahibinin sıkıntıya zorla çekilmeye çalışıldığına ancak kişinin bu tür huzursuz konulardan uzaklaştığına ve kulak asmayacağına, huzurunu bozmayacağına, insanlara fırsat vermeyeceğine işaret etmektedir. Rüyasında ahırda yem süpürdüğünü gören kimse için bu rüya berekettir, kendi rızkını toplayacak çok çalışıp o yılı bolluk ve bereketle geçireceğine delalet etmektedir. Rüyasında hayvan pisliğini ahırda temizlediğini gören kimsenin ise üzerine iftira atılmaya çalışıldığına, bir kötülüğün içine çekilmeye çalışıldığına ancak rüya sahibinin çalışıp uğraşarak bu pisliğe girmeyeceğine, sanılanın aksine kendini aklayacağına tabir edilir.

Rüyasında ahırda at gören kimse için hayırlı bir hediye vardır, ya da eline para geçer, ya da devlet dairesinde beklediği bir iş var ise kağıt işi hallolur ve ferahlar şeklinde yorumlanır.

Rüyasında ahır inşa ettiğini, ahır yaptığını ya da onardığını gören kimsenin ailesinde problemler olacağına ancak bunun uzun sürmeyeceğine, uzlaşmaya varılacağına ve problemlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyasında eşek gören kimsenin ise hayatı mutluluk dolu olacak demektir.Rüyasında ahırda inek, dana gibi etinden faydalanılabilecek bir hayvanı görmek ise çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin ummadığı mutluluklar yaşayacağına ve bunun da ömür boyu süreceğine, sofrasında bolluk olacağına, insanlara yardımcı olup çok sevileceğine, yeni bir işyeri açacağına işarettir.

Rüyada ahırın yandığını görmek, ahırdaki samanların yandığını görmek rüya sahibinin gurur verici işler yapacağına, yapılan işten takdir göreceğine, pişman olmayacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin fevri davranıp çevresine zarar vereceğine işaret etmektedir.

Ahırda hayvanların yandığını gören kimse için ise pişmanlık duyacağı bir iş yapacağına, can yakacağına ve ah alacağına, insanların zararına bir faaliyette bulunup vicdanen huzursuz olacağına işaret eder.

Rüyasında ahırda bir şeyler arıyor ise ya da aradığını buluyor ise, çevresindeki insanlar tarafından sayıldığını, değer gördüğünü ve ona göre davranması gerektiğini işaret etmektedir.Ahırda yumurta toplamak ya da ahırda yumurta bulmak yeni bir işe girdiyse rüya sahibinin arkadaşları ile arasının iyi olacağına; yeni bir semte taşındıysa da komşularının iyi insanlar olacağına işaret etmektedir.

İhya: Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder. Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.

Molla Cami: Rüyada bir ahırda bulunduğunu gören kimse, tevbe etmeli ve yaptığı işlerden dolayı pişmanlık duymalıdır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir