Rüyada Ahlat Yemek Görmek

Rüyasında ahlat (armudu) yediğini veyahut da bir baş­ka kişinin ahlat yediğini görmek, hayatında önemli büyük değişikliklerin olacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada kendisinin ahlat yediğini veya bir başka kimsenin yediğini görmek, hayatında büyük ve önemli değişiklikler olacağına delalet eder. Yeni bir iş hayatı, yeni bir çevre edinileceği anlamına da gelir.

Rüyada ahlat görmek, kişinin yakında bir mirasa konacağına ve oldukça refaha kavuşacağına işarettir. Rüyada ahlat genel olarak iyiye yorulur. Ahlat, maddi kazanca, büyük bir başarıya delalet eder.

Rüyada mevsimsiz ahlat görmek, birisinin sizden intikam almak istediği anlamını taşır.Rüyada ahlat yemek, hayatınızda önemli değişiklikler olacağına veya büyük bir mirasa sahip olunacağına işarettir.Rüyada ahlat koparmak, kısmettir. Bekar kimse için evliliğe işaret ederken fakir için zenginliğe işaret eder.Rüyada ahlat koparıp yemek, rüya sahibinin narin bir kişiliği var demektir. Kolay bir şekilde incinip kırılır. Her şeyi kafaya takıp bazen yok yere üzüldüğüne işaret eder.

Rüyada kopardığı ahlatı başkalarıyla paylaştığını görmek
Rüyada kopardığı ahlatı başkalarıyla paylaştığını görmek, rüya sahibi başarılı olacak demektir.

Rüyada ahlat görmek nimete, mala, hayatınızdaki değişikliklere ve yeni gelişmelere işaret eder. Rüyada mevsiminde ahlat görmek hayra ve iyiliğe delâlet eder. Rüyada mevsimi dışında ahlat görmek hastalığa işaret eder.

Rüyada ahlat ağacı görmek kısmete ve başarıya delâlet eder. Rüyada ahlat ağacında çok sayıda ahlat olduğunu görmek kişinin isteklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ahlat yediğini görmek maddi kazançta artış olacağına ve işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada ahlat topladığını görmek yaptığınız çalışmaların karşılığını alacağınıza ve beklediğiniz rahata ereceğinize delâlet eder.

Rüyada ahlat sattığını görmek zahmet çekeceğiniz ve zorlanacağınız işlerle uğraşacağınıza ancak sabrettiğiniz takdirde feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada ahlat satın aldığını görmek yapmayı düşündüğünüz bazı işler konusunda değerlendirmeler yapacağınıza ve daha sonra harekete geçeceğinize delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada ahlat görmek büyük bir mirasa sahip olacağınıza işaret eder.

Derleme: Rüyada ahlat yedigini veya bir baska kimsenin yedigini görmek, hayatinda büyük önemli degisiklikler olacagina, yakinda bir mirasa konarak oldukça refaha kavusacagina isarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir