Rüyada Ahşap Görmek

Rüyada ahşaptan yapılmış herhangi bir eşya veya ah­şap yeni bir ev, bakımlı bir ev görmek, hayra işarettir, hay­ra ve iyiye yorumlanır.Rüyasında kendisini bakımlı güzel bir ahşap evde görmek, işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.Rüyasında kendisini yeni bir ahşap evde olduğunu görmek, bekar olan kimse için evliliğe, yani pek yakında evlenece­ğine işarettir.Çok eski ve görünümü güzel olmayan ahşap bir ev görmek, iyi değildir. Bu rüya hastalığa işaret eder.Rüyada tahtadan yapılmış bir ev görmek, şayet ev yeni ise hayırlı bir evlilik yaparak iyi bir eşle hayatınızı birleştire­ceğinize ev eski ise bir hastalığa tutulacağınıza veya hasta yatıyor­sanız hastalığınızın ağırlaşacağına işarettir.

Rüyada ahşap bir ev görmek mesut bir hayata, hayırlı bir evliliğe, uyumlu bir eşle hayatı birleştirmeye işarettir.

Rüyada eski ahşap ev görmek hastalığa, rüya sahibi hasta ise durumunun daha da ağırlaşacağına delalettir.

Rüyada ahşap bir ev görmek ne demek, eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe; eski bir ev ise, bir hastalığın daha da kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada çok eski ve yıkılmak üzere olan ahşap bir evi görmek hastalığa yorumlandığı için kişinin sıhhatine dikkat etmesi gerektiğine inanılır.

Rüyada tahtadan yapılmış herhangi bir eşya görmek veya ahşap bir evde bulunduğunu görmek, hayırlı bir işe başlayacağına ve o işten menfaat elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ahşap bir evde bulunduğunu görmek, hayırlı bir ise başlayacağına ve o işten menfaat göreceğine delalet eder.

Rüyada ahşap bir ev yaptığınızı görmek şehir hayatından sıkılıp doğayla daha çok vakit geçirebileceğiniz bir yere taşınacağınıza işaret eder.

Rüyada ahşap bir evde bulundugunu görmek, hayırlı bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek ise hastaliga yorumlandigi için sihhatine dikkat edilmesi gerektigine isarettir.

Rüyada tahtadan yapilmis her hangi bir esya görmek, veya ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek ise hastaliga yorumlandigi için sihhatine dikkat edilmesi gerektigine isarettir.

Derleme: Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir. Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir.Rüyada ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek ise hastaliga yorumlandigi için sihhatine dikkat edilmesi gerektigine isarettir.Rüyada tahtadan yapilmis her hangi bir esya görmek, veya ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek ise hastaliga yorumlandigi için sihhatine dikkat edilmesi gerektigine isarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir