Rüyada Aişe Görmek

Rüyasında Hz. Aişe validemizi görmek, hayır ve berekete işaret olarak yorumlanır.Rüyasında Hz. Aişe anamızı gören bir kadın için, yüksek bir makama ve güzel bir şöhrete işaret olmakla beraber, rüyayı gören bu değerli kadının kocası ve babası yanında da büyük bir itibar sahibi olduğuna da işarettir.Rüyada Hazret-i Aişeyi görmek, hayır ve berekete nâil olmaya işâret eder.Bir kadın rüyada Efendimiz’in eşi olan Hz. Aişe’yi görse, yüksek mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşur.Bir kadının rüyasın da Hz. Aişe’yi görmesi, babası ve kocasının yanında hürmetli olmasına | işâret eder.

Rüyasında Hazret-i Aişe’yi gören kişi hayır ve berekete nail olur.

Bir kadın rüyasında Hz. Muhammed (S.A.V.)’in eşi olan Hz. Aişe’yi görürse, iyi bir mevkiye ve güzel bir hayata kavuşur.Rüyada Rasülullah efendimiz (S.A.V)’in zevcelerinden Hz. Ayşe anamızı görmek, hayır ve berekete işaret eder. Bu rüya kadın için, yüksek mevkiye ve güzel bir hayata, babası ve kocasının yanında itibarinin çok olmasına işarettir.

Rüyada Rasülullah efendimiz (S.A.V.) in zevcelerinden Hz. Ayse anamizi görmek, hayir ve berekete isaret eder. Bu rüya kadin için, yüksek mevkiye ve güzel bir söhrete, babasi ve kocasinin yaninda itibarinin çok olmasina isarettir.

Rüyada müminlerin annesi Hazret-i Aişe’yi görmek, hayır ve bereketin ta kendisidir. Müslüman bir kadın onu rüyada görse, yüksek bir mevkiye ve güzel bir şöhrete kavuşur. Babası ve efendisi nezdinde hürmetli olmasına delâlet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir