Rüyada Ajan Görmek

Rüyasında kendisinin bir ajan olarak çalıştığını görmek, gizli ve kapalı işlerinin açığa çıkacağına işarettir.Rüyasında bir başkasının ajanlık (casusluk) yaptığını veya suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarına ve gizli yanlarına vakıf olacağına işarettir. Casusluk (ajanlık) yapan biriyle dost olduğunu görmek, aile içinde rüya sahi­bine ihanet eden birinin bulunduğuna işarettir.Rüyada devlet hesabına çalışan bir ajan görmek, aile saadetinizin ve işlerinizi kıskananların varlığına işarettir. Aynı za­manda evinize girip çıkan bir kimseden bir kötülük göreceğinize de işaret sayılır.

Rüyada gizli bir görevde bulunan ajan görmek; sizi çekemeyenlerin olduğuna, onlardan zarar görmemek için daha dikkatli olmanız gerektiğine, dost gibi görünüp düşmanlık yapabileceklerine işaret eder.

Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkete casusluk ettiğini görmek, yakında çok karışık bir işe katılınacağına işarettir.

Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.

Rüyada bir memleket hesabına casusluk eden bir kimse ile karşılaştığını görmek; eğer tüccarsanız, yeni ticari gelişmelerin olacağına delalettir. Ev hanımı iseniz, evinize veya mahallenize işarettir. Öğrenci iseniz, okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işarettir.

Rüyada bir casusla dostluk kurduğunu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düşündüğünüze delalet eder.

Rüyada bir memleket hesabına casusluk yaptığını görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada casusluk etmek; anlaşılmaması için belirsiz ve dolambaçlı söz söylemeye yahut şerli işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre ise; rüyada yabancı bir devlet hesabına çalıştığınızı görmek, gizli sırlarınızın açığa vurulacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının casuslukla suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarını öğreneceğinize delalet eder.

Bir ajanın sizinle dost olduğunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varlığına işarettir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir