Rüyada Ajanda Görmek

Rüyada ajanda defterine bir şey kaydettiğinizi görmek artık hafızanıza pek güvenmemeniz gerektiğine ve işlerinize sıkıca sarılmazsanız bundan büyük zararlar göreceğinize işarettir.İşleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya; İşsiz kimsenin ajanda görmesi sürekli bir işe girmeye delalet eder.

Rüyada ajanda görmek; işleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya işaret eder.

Rüyada işsiz bir kimsenin ajanda görmesi; uzun uğraşlarının sonunda sürekli bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada ajanda görmek iş hususunda olumlu gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Ajanda, bazı yorumculara göre de; çok fazla meşgul olacağınız bir zaman dilimine gireceğinize delalet eder.

Rüyada ajanda görmek ne anlama gelir, zamanın kısıtlı olmasına ve işlere yetişmekte zorluk çekeceğinize de delalet eder.

Rüya sahibinin kendisine hayatında yeni kapılara açacak kişiyle tanışacağına alamettir. Kişinin hayatının düzene oturacağına, sorumluluk sahibi olacağına

Rüya sahibinin ekonomik olarak batacağı demektir. Kişinin çok zor durumdayken bir iş fırsatının ayağına geleceğine işaret eder.rivayet eder.

 İşleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya; İşsiz kimsenin ajanda görmesi sürekli bir işe girmeye delalet eder.
Rüya sahibinin ekonomik olarak batacağı demektir. Kişinin çok zor durumdayken bir iş fırsatının ayağına geleceğine işaret eder.
İhya: İşleri ayarlamaya, çıkar ve rızka, rızık için yola çıkmaya; İşsiz kimsenin ajanda görmesi sürekli bir işe girmeye delalet eder.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir