Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir Suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik.

Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç demektir. Uzun ömre de yorumlanır. Sıkıntıların bitmesine de işarettir. İyileşme ve canlanmaktır. Enerjinin de yükselmedir. Dalgalı akıntılı su görmek ise inişli çıkışlı bir hayat ve aşk hayatında kesintidir.

Rüyada akarsu görmek, uzan ve sağlıklı bir ömür sürmek, sıhhatin yerinde olması anlamına gelir. Çok hayırlı bir rüya olmak ile birlikte hasta kişiler için şifa anlamına gelir. Geçim sıkıntısı çekenler için de kazancın çok bol olması anlamına gelir. Geliriniz artabilir, elinizi attığınız her işin bereketi artar. Ticari hayatta hiç olmadığı kadar başarılı olabilirsiniz. Rüyada akarsu dere görmek, aynı zamanda bekar olanların zengin biri ile evlenerek bolluk içerisinde yaşamaları anlamına da gelir. Evleneceğiniz kişi pek çok maddi olanak sunabilir. Rüyada bulanık akarsu görmek, para kaybına ya da çıkan masraflar yüzünden paranızın azalmasına, borca girmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde yapılacak olan harcamalar da ev ekonomisini sarsabilir. Rüyada temiz berrak akarsu görmek, bolluk ve berekete, çok para kazanmaya yorumlanır. Beklenmedik bir yerden gelir olanağı sağlanabilir.Rüyada akarsu sesi duymak, size işlerinize yönelik söz veren birinin bu sözü tutmasına yorumlanır. İşsiz olanlar işe girerler ya da başka olanaklar karşınıza çıkabilir. Gelen haberler ile birlikte heyecan ve mutluluğunuz artabilir.

Rüyada Akarsu Taşması

Yeni mal mülk edinmek demektir. Yeni bir ev ya da araba almak isteyen, bunun için de para biriktiren kişiler varda yakında bu istekleri gerçek olabilir. İhtiyacınız olan maddi destek de gelir. Mesela miras konusu gündeme gelip elinize toplu para geçebilir.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Bekar olan kişilerin zengin bir aileye gelin ya da damat olarak gitmesine yorumlanır. Eskisinden daha fazla maddi imkanınız olabilir. Mesleki alanda da işlerinden memnun olmayan kişiler yeni bir işe girebilir, daha fazla maaş alabilirler.

Rüyada Akarsuda Balık Tutmak

Kısmetin açık olmasına, talihin dönmesine yorumlanır. Sonunda çok istediğiniz bir şey gerçekleşir ve şansınız açık olur. Yapılan yatırımlar daha fazla kar sağlayabilir, paranız çoğalır. Birkaç yerden birden iş teklifi ya da iş anlaşması gelebilir.

Rüyada Akarsudan Geçmek

Maddi sıkıntıları aşmaya ve zorlukların ardından sefa sürmeye yorumlanır. Örneğin borçlarınızdan kurtulabilirsiniz ve evinize daha fazla para girmeye başlayabilir. Evli olan kişilerin eşleri daha çok para kazanır ve işleriniz artar.

Rüyada Akarsuda Yürümek

Çok iddialı olup kendinize güvendiğiniz bir işte herkese kendini ispatlamak anlamına gelir. Size inanmayan kişiler de buna şaşırırlar. Pek çok insanın şaşıracağı başarılarınız olabilir, maddi gücünüz artar. Zenginliğe erişebilir, eskisinden daha güzel bir yerde yaşayabilirsiniz.

Rüyada Akarsuya Girmek

İş ve aile hayatında denge kurmak, sevdiklerinizin gönlünü almak anlamına gelir. Küs olduğunuz kişiler ile barışabilirsiniz. Ayrılık yaşayanlar yeniden bir araya gelebilirler, boşanmak üzere olanlar vazgeçebilir. Özel hayatınızda sürpriz gelişmeler olur ve yüzünüz güler.

Rüyada Akarsu Görmek İslami Yorumu

Rüyada akarsu görmek ihya yorumu, çok mutlu ve huzurlu olmaya yorumlanır. İçinize dert olan parasal sorunlar biter, zenginliğe erişilir. Yüklü miktar para elinize geçebilir, kısmetiniz açılır. Emeklerinizin karşılığında büyük paralar kazanabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir